O naszym obiekcie:

NOSAL Apartment

NOSAL Apartment w Zakopanem

Nosal Apartment to nowoczesne apartamenty znajdujące się w bardzo stylowym budynku, powstałym z połączenia elementów regionalnej podhalańskiej architektury z nutą autorskiego i oryginalnego designu.
Obiekt zlokalizowany jest w bardzo znanej a zarazem spokojnej dzielnicy, tuż u podnóża góry Nosal (1206 m).
Oddając do użytku to miejsce, głównym celem było stworzenie wyjątkowego miejsca dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku miasta w niezwykle klimatycznych wnętrzach naszego budynku.
Dlatego oferujemy Państwu bogaty wybór apartamentów o wysokim standardzie, posiadające balkony oraz widokowe tarasy.
W naszej obiekcie posiadamy apartamenty mniejsze, dla par oraz par z dzieckiem jak również większe idealne dla 4-6 osobowej rodziny, znajomych.
Nosal Apartment otoczony z jednej strony rozległymi łąkami, lasami, licznymi szlakami turystycznymi oraz miejscami rekreacji a z drugiej bliskością karczm, restauracji oraz różnych punktów handlowych stanowi cel osób ceniących piękno natury, spokój oraz aktywność fizyczną nie tracąc przy tym kontaktu z atrakcjami oraz rozrywką miasta Zakopane
Niekwestionowanym atutem miejsca jest bliskość Centrum Narciarskiego Nosal. Pozwala w okresie zimowy w pełni wykorzystać tak cenny czas urlopowy, nie tracąc czasu na dojazd i stanie w korkach.