Apartamenty w Zakopanem

Kiedy jedziemy do zwykłego hotelu, to nieraz pojawia się pewien problem. Otóż standardowe hotele niestety nie są najbardziej wygodnymi miejscami na świecie. Nie możemy tam się wygodnie rozsiąść, zrobić sobie porządny posiłek. W hotelu zresztą też nie ma zazwyczaj wystarczającej ilości miejsca. Co możemy zatem zrobić z taką sytuacją?

Otóż warto rozejrzeć się za czymś innym niż klasyczny hotel. Wiele głosów będzie tu oczywiście za apartamentami w Tatrzańskiej Miejscówce. Co to jest za obiekt? Ten nocleg w Zakopanem składa się z 21 oddzielnych apartamentów, pogrupowanych w 4 różne typy – standard, premium, komfort oraz dwupoziomowe. Jak wyglądają te apartamenty?

To, co trzeba o nich powiedzieć to przede wszystkim fakt, że w ich aranżacji znakomicie wręcz połączono tradycyjny góralski folklor z nowoczesnością. To jednak jeszcze nie wszystko Zostały też one doskonale wyposażone. Każdy z tych pokoi posiada dobrze wyposażoną kuchnię z płytą ceramiczną, zmywarkę, tv, żelazko, suszarkę itp. Oczywiście należy także dodać, że stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny.

Nie można także zapominać o lokalizacji tego obiektu – bowiem jest to praktycznie nocleg w centrum Zakopanego. Zaledwie 150 metrów mamy do dolnej stacji Gubałówki, zaś 300 metrów do Krupówek. Każdy miłośnik gór wie już zatem, że to praktycznie oznacza, że mamy blisko absolutnie wszędzie.

Wynajem apartamentu w centrum Zakopanego

Jak zatem zarezerwować te świetne apartamenty w Zakopanem? Otóż przede wszystkim warto wybrać chociaż, który apartament nam odpowiada. Czym zaś różnią się wspomniane wyżej typy? Otóż apartament premium przeznaczony jest dla sześciu osób, nie zaś jak zazwyczaj jest dla czterech. Jest to zatem doskonały wybór dla rodzin z dziećmi, zaprzyjaźnionych par. Z kolei apartamenty komfort wyróżnia obecność balkonu z widokiem na Giewont. A apartamenty dwupoziomowe? Tu mamy do dyspozycji otwartą przestrzeń – sypialnia bowiem jest położona na poddaszu na schodach, dzięki czemu jest przestronniej. To świetny wybór, jeśli przyjechaliśmy na dłużej.

Warto także powiedzieć, że na stroni obiektu znajdują się zdjęcia każdego z wyżej wspomnianych 21 apartamentów. Oprócz typu możemy zatem wybrać konkretny numer apartamentu nawet. Oczywiście pracownicy apartamentów chętnie przychylą się do naszej prośby i jeśli tylko dany pokój będzie wówczas wolny, to nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zamówić ten konkretny numer. Rezerwacji możemy dokonać za pomocą formularza na stronie.